Razem 300 466 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca czasopismo Wprost w wersji cyfrowej. Link do oferty: http://tnij.org/a3ai Istnieje również możliwość zakupu numerów archiwalnych. Ponadto na stronie szeroki wybór innych tytułów czasopism w wersji elektronicznej. Kupując wersję elektroniczną, oszczędzasz. Możliwość zakupu jednego numeru lub wykupienie całej prenumeraty. Dlaczego proponujemy właśnie format elektroniczny? Długo by wymieniać. Niżs ... więcej »
29.04.2008 10:26
O

?dlaczego - 99/2008

Magazyn studencki "?dlaczego" jest największym, płatnym, ogólnopolskim magazynem opinii kierowanym od ośmiu lat do wykształconych, młodych ludzi. Pismo porusza się wokół problemów studentów związanych z pracą, karierą, studiami, finansami. Najważniejszymi punktami każdego numeru są: Raporty analizujące społeczność studencką, profesjonalnie tworzone Rankingi oraz niezwykle praktyczny i użyteczny Poradnik Extra zawierający tabele, zestawienia, test ... więcej »
29.04.2008 10:25
O

COGITO - KURS DO NOWEJ MATURY

NOWA MATURA - PISEMNA I USTNA WYD. 2005 JĘZYK POLSKI - KURS DO NOWEJ MATURY 7 ZESZYTÓW - *** ZESZYTY ZAWIERAJĄ: - LEKTURY OBOWIĄZKOWE - OPRACOWANE - POEZJĘ OBOWIĄZKOWĄ - -//- - WYPRACOWANIA NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROSZERZONYM - TEKST I TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM - PREZENTACJE - TESTY I ĆWICZENIA *** PREZENTACJE MATURALNE - NUMER 1- 28 TEMATÓW PREZENTACJI *** EGZAMINY WSTĘPNE - JĘZYK POLSKI CENA -EPOKI -NAJTRUDNIEJSZE POJĘC ... więcej »
TWÓJ WEEKEND - najpopularniejszy dwutygodnik dla mężczyzn w wersji cyfrowej. Dostępny najnowszy numer 09/2008 Twój Weekend - najdłużej ukazujący się męski magazyn wkracza w świat magazynów elektronicznych. Zamów teraz Twój Weekend za 2,70 zł w wersji elektronicznej, a po chwili będziesz mógł go oglądać na swoim komputerze. Zamawiając magazyn "Twój Weekend" oświadczasz jednocześnie, że masz ukończone 18 lat. UWAGA - Dostępne pełne archiw ... więcej »
29.04.2008 10:23
O

manager magazin

"manager magazin" jest miesięcznikiem, który na bieżąco śledzi trendy w gospodarce, na swoich łamach poświęca dużo miejsca opisując strategie przedsiębiorstw, prezentuje wiele przydatnych dla menedżerów informacji przy podejmowaniu decyzji, propaguje nowoczesny styl zarządzania oraz przedstawia nowatorskie pomysły podnoszenia efektywności działania firm... Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/ngns 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy http://e-boks.pl
29.04.2008 10:22
O

Machina - maj 2008

"Machina" to magazyn rozrywkowy poświęcony opisywaniu popkultury tzn. masowych zjawisk z dziedziny muzyki, filmu, internetu, lifestyle’u. Ten nowatorski graficznie i merytorycznie miesięcznik zawiera dobre fotografie i inteligentne teksty, które tworzą w całości bardzo oryginalny i nieporównywalny do innych na rynku tytuł. „Machina” wydawana była w latach 1996-2002. W czasie swego funkcjonowania uzyskała bezprecedens ... więcej »
Miesięcznik "Budujemy Dom" ma charakter poradnikowo - informacyjno - serwisowy. Istnieje od 1998 roku. Misją miesięcznika "Budujemy Dom" jest obsługa informacyjna służąca wzajemnej komunikacji trzech podmiotów: ludzi budujących własny dom (inwestorów indywidualnych), wykonawców budujących domy jednorodzinne, producentów i dystrybutorów. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/lthc 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy http://e-boks.pl
29.04.2008 10:20
O

Twój Weekend 9/2008

Szybkie samochody, nowoczesne gadżety, najlepsze dowcipy, krzyżówka z nagrodą a przede wszystkim wspaniałe dziewczyny. Plus najlepsze seks-sztuczki, które naprawdę działają! 48 stron męskiej rozrywki w najlepszym e-wydaniu... Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/ngf6 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innych książek, czasopism i prasy: http://e-boks.pl
29.04.2008 10:19
O

SENS - Poradnik Psychologiczny

Pierwszy poradnik psychologiczny w Polsce Sens to pierwszy ilustrowany magazyn psychologiczny w Polsce. Obejmuje zakresem tematycznym zagadnienia bliskie i ważne dla czytelnika, porady ekspertów i specjalistów na temat relacji i emocji w codziennym życiu oraz pomoże w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej. Magazyn SENS zakresem tematycznym obejmuje: -zagadnienia bliskie i ważne dla czytelnika, -wiedzę, dzięki której łatwiej się żyje, -p ... więcej »
Media i Marketing Polska jest jedynym tygodnikiem w branży marketingowo-reklamowo-mediowej w Polsce. Stanowi obszerne źródło informacji; publikuje przede wszystkim aktualności w formie przeglądu wydarzeń z ostatniego tygodnia. Ponadto: analizy kolejnych segmentów rynku, opisy poszczególnych branż, informacje o środowiskowych wydarzeniach, a także zestawienia na temat popularności poszczególnych mediów oraz struktury wydatków na reklamę, przedstawia zagadni ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Spa Houses to jedyny taki magazyn dla ciała i ducha! Poruszamy tematy związane z szeroko pojętym Wellness, terminy i nowości medycyny estetycznej, SPA Terapie, zabiegi na ciało i twarz, porady jak zaaranżować przestrzeń domu, by stał się "oazą SPA", domowe sposoby relaksacji i wypoczynku, porady i odpowiedzi na listy od naszych czytelników, co miesiąc praktyczne wiadomości o kolejnych regionach Polski, dane teleadresowe obiektów i hoteli SPA O ... więcej »
29.04.2008 10:16
O

Internet Maker 2/2008

Internet Maker to dwumiesięcznik dla webdesignerów i webmasterów. Pracując nad Internet Makerem pragnęliśmy stworzyć magazyn, który stanie się lekturą obowiązkową dla wszystkich osób kreatywnie działających w sieci. Internet Maker to jedyne pismo w tak przystępny sposób objaśniające podstawy webdesignu i webmasteringu. Internet Maker to również doskonałe źródło inspiracji i praktycznych porad dla profesjonalistów. Jako jedyni na najlepszych przykładach pok ... więcej »
29.04.2008 10:15
O

Computerworld 17/2008

Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld to najbardziej wiarygodne i aktualne źródło informacji o zastosowaniach technologii informatycznych w przedsiębiorstwach, o dostawcach rozwiązań informatycznych i usług biznesowych, a także o zarządzaniu i trendach gospodarczych. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/n7cg 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innych książek, czasopism i prasy: http://e-boks.pl
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca dziennik Puls Biznesu w wersji cyfrowej. Puls Biznesu to jedyny dziennik w Polsce poświęcony wyłącznie tematyce gospodarczej. Informuje o bieżących wydarzeniach z punktu widzenia polskich przedsiębiorców, pomagając menadżerom i właścicielom firm w codziennym prowadzeniu biznesu. Prognozuje i analizuje, w jaki sposób wydarzenia z dziś wpłyną na świat biznesu jutro, a wszystko w zwięzłej i przejrzystej formie. ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca czasopismo GEODETA w wersji cyfrowej. GEODETA to największy polski miesięcznik geoinformacyjny prezentujący tematykę GIS, GPS, geodezji, kartografii, teledetekcji, fotogrametrii itp. Co miesiąc przedstawia: najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, nowości techniczne i technologiczne, problemy polskiego katastru i rynku geoinformatycznego, najnowsze oprogramowanie i przepisy, wywiady z interesującymi ludźm ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca czasopismo MACHINA w wersji cyfrowej. MACHINA to magazyn rozrywkowy poświęcony opisywaniu popkultury tzn. masowych zjawisk z dziedziny muzyki, filmu, internetu, lifestyle'u. Ten nowatorski graficznie i merytorycznie miesięcznik zawiera dobre fotografie i inteligentne teksty, które tworzą w całości bardzo oryginalny i nieporównywalny do innych na rynku tytuł. MACHINA wydawana była w latach 1996-2002. W cz ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca magazyn NURKOWANIE w wersji cyfrowej. Magazyn Nurkowanie to najpopularniejszy polski magazyn o nurkowaniu. Zawiera informacje dotyczące podróży, sprzętu, medycyny i techniki nurkowej, przyrody oraz opisy miejsc nurkowych w kraju i na świecie. Amatorzy fotografii podwodnej znajdą tu wspaniałe zdjęcia oraz cykl artykułów z tej dziedziny fotografii. Na czytelników czeka mnóstwo konkursów. Link do oferty: h ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca magazyn GITARZYSTA w wersji cyfrowej. Magazyn GITARZYSTA to miesięcznik dla miłośników gitary. Przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i zawodowców. Prezentuje materiały z zakresu szeroko pojętej tematyki gitarowej od strony teoretycznej i praktycznej. W każdym numerze znajdują się wywiady z mistrzami gitary, testy sprzętu, warsztaty, transkrypcje utworów z różnych gatunków muzycznych, porady lutnika, Ryne ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca magazyn KIF w wersji cyfrowej. KiF to profesjonalny magazyn sportowy promujący uprawianie ćwiczeń siłowych i fitness zarówno w wydaniu wyczynowym jak i rekreacyjnym. Powiemy Ci jak kształtować sylwetkę, budować mięśnie, spalać tkankę tłuszczową. Znajdziesz tutaj sprawdzone zestawy ćwiczeń siłowych dla mężczyzn i dla kobiet, o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Poznasz tajniki optymalnego odżywiania. Do ... więcej »
Księgarnia e-publikacje.info.nexto.pl poleca magazyn FILM w wersji cyfrowej. FILM to najstarszy w Polsce magazyn filmowy (ukazuje się od 1946 roku). Początkowo wydawany jako dwutygodnik, aktualnie jako miesięcznik. W badaniach focusowych, przeprowadzonych przez agencję Target Group czytelnicy magazynu określili go jako "najbardziej prestiżowy i wiarygodny magazyn o filmie w Polsce". Link do oferty: http://tnij.org/a314 Istnieje równie ... więcej »
Ogłoszenia 681 do 700 z 725
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)