Razem 253 022 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
KSIĘGARNIA E-NEXTO - świat cyfrowych publikacji online www.e-sklep.nexto.pl -> oferuje miesięcznik: VOYAGE - w formie cyfrowej - 22 % taniej! dostawa w 5 min - przesyłka GRATIS! Voyage to ekskluzywny magazyn o podróżach dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych, którzy dużo podróżują i szukają w nim inspiracji do kolejnych wypraw, jak i marzycieli, którzy jedynie dzięki niemu zwiedzają świat. Specjalnie dla pisma dziennikarze i fotograficy przywo ... więcej »
29.04.2008 11:07
O

Polityka

POLITYKA już od półwiecza towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Pierwszy numer ukazał się w 1957 roku. W 1995 roku POLITYKA prowadzona przez Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego, zmieniła swój format i formułę. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi ... więcej »
Voyage to ekskluzywny magazyn o podróżach dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych, którzy dużo podróżują i szukają w nim inspiracji do kolejnych wypraw, jak i marzycieli, którzy jedynie dzięki niemu zwiedzają świat. Specjalnie dla pisma dziennikarze i fotograficy przywożą ekscytujące reportaże i zdjęcia najwyższej jakości artystycznej .Voyage to najpiękniejsze miejsca świata, wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady. Voyage to styl życia. Dokładn ... więcej »
Sprzedam następujące numery gazety "BRUM". 1993: 1(1) wrzesień/październik 2(2) październik/listopad 3(3) listopad/grudzień 4(4) grudzień/styczeń 1994: 1(5) styczeń/luty 2(6) luty/marzec 3(7) kwiecień/maj 4(8) maj/czerwiec 5(9) czerwiec/lipiec 6(10) lipiec/sierpień 7(11) sierpień/wrzesień 9(13) listopad 10(14) grudzień 1995: 1(15) styczeń 2(16) luty 3(17) marzec 4(18) kwiecień 5(19) maj 6(20) czerwiec 7/8(21/22) lipiec/sier ... więcej »
"Estrada i Studio" powstała w 1996 roku i jako jedyny tytuł w Polsce traktuje o profesjonalnych i amatorskich technikach zapisu dźwięku, jak również o nagłaśnianiu i oświetleniu. "Estrada i Studio" to wnikliwe testy i zestawienia sprzętu, opisy tajników pracy w studiu i na estradzie, ciekawe wywiady i relacje – czyli wszytko to, czego potrzebuje muzyk lub dźwiękowiec do kreatywnej twórczości. Dokładne dane o produkcie: htt ... więcej »
KSIĘGARNIA E-NEXTO - świat cyfrowych publikacji online www.e-sklep.nexto.pl -> oferuje miesięcznik: PC WORLD KOMPUTER - w formie cyfrowej - 20 % taniej dostawa w 5 min - przesyłka GRATIS! PC WORLD KOMPUTER - to magazyn użytkowników komputerów, którzy chcą uzupełniać swoją wiedzę na temat wykorzystywanego sprzętu i oprogramowania. W każdym numerze znajdują się aktualności, praktyczne porady oraz rzetelne testy przeprowadzone w redakcyjnym laborat ... więcej »
Zamów roczną e-prenumeratę. Rocznik 2007 na DVD dostaniesz gratis! Zamawiając prenumeratę PC World Komputer otrzymujesz płytę DVD z pełnym rocznikiem (2007) tego magazynu w formacie zinio! Masz dostęp do ogromnej bazy wiedzy, z której łatwo korzystasz dzięki wbudowanej wyszukiwarce treści i przyjaznemu interfejsowi przeglądarki Zinio Reader. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/pz9z 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innyc ... więcej »
29.04.2008 11:03
O

Konie i Rumaki 05/2008

"Konie i Rumaki" to czasopismo dla miłośników aktywnego wypoczynku w siodle, zawodników i instruktorów jeździeckich, właścicieli klubów sportowych i ośrodków jeździeckich, hodowców koni oraz producentów akcesoriów jeździeckich. Na łamach dwutygodnika "Konie i Rumaki” znajdziecie Państwo porady najlepszych specjalistów, którzy naszym Czytelnikom, miłośnikom koni i jeździectwa, służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dokładne dane o ... więcej »
29.04.2008 11:03
O

Twój Weekend 08/2008 [NOWOSC]

Szybkie samochody, nowoczesne gadżety, najlepsze dowcipy, krzyżówka z nagrodą a przede wszystkim wspaniałe dziewczyny. Plus najlepsze seks-sztuczki, które naprawdę działają! 48 stron męskiej rozrywki w najlepszym e-wydaniu. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/4s49 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innych książek, czasopism i prasy: http://e-boks.pl
29.04.2008 11:02
O

Audio - kwiecień 2008

"Audio" to najważniejszy polski miesięcznik dedykowany audiofilom i melomanom. Na łamach "Audio" znajdziesz: testy urządzeń Hi-Fi (zawierające zarówno próby odsłuchowe, jak i pomiary), prezentacje firm, aktualności, recenzje płyt, dział poświęcony sprzętowi audio w samochodzie, przegląd rynku z podstawowymi informacjami o ponad 6 tys. urządzeń Hi-Fi dostępnych w Polsce, listę adresów dystrybutorów oraz wiele stron ogłoszeń audiofilów i ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Miesięcznik "Budujemy Dom" ma charakter poradnikowo - informacyjno - serwisowy. Istnieje od 1998 roku. Misją miesięcznika "Budujemy Dom" jest obsługa informacyjna służąca wzajemnej komunikacji trzech podmiotów: ludzi budujących własny dom (inwestorów indywidualnych), wykonawców budujących domy jednorodzinne, producentów i dystrybutorów. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/lthc 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pob ... więcej »
29.04.2008 11:01
O

Kurier finansowy 2/2008

Najnowsze na polskim rynku wydawniczym pismo o finansach osobistych Polaków, które jako dwumiesięcznik skierowane będzie do osób chcących pomnażać swoje oszczędności. Wysoki poziom merytoryczny i przystępny język pismo zawdzięcza profesjonalnemu zespołowi redakcyjnemu związanemu w sposób bezpośredni z sektorem bankowo-finansowym oraz ze znanymi tytułami prasowymi. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46fc 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zaprasza ... więcej »
29.04.2008 11:00
O

Auto Firmowe 4/2008

Jeśli prowadzisz firmę i posiadasz samochód - ten magazyn jest dla Ciebie. Teraz możesz pobrać bezpłatną wersję Magazynu Auto Firmowe. Jeśli spodoba Ci się nasz magazyn, będziesz mógł otrzymywac go przez pół roku za darmo. Wystarczy wypełnić ankietę tutaj. Opis: "Auto Firmowe" to magazyn dla przedsiębiorców chcących w racjonalny i oszczędny sposób zarządzać kosztami związanymi z samochodami w firmie. Miesięcznik porusza aspekty związane z ... więcej »
"Media i Marketing Polska" jest jedynym tygodnikiem w branży marketingowo-reklamowo-mediowej w Polsce. Stanowi obszerne źródło informacji; publikuje przede wszystkim aktualności w formie przeglądu wydarzeń z ostatniego tygodnia. Ponadto: analizy kolejnych segmentów rynku, opisy poszczególnych branż, informacje o środowiskowych wydarzeniach, a także zestawienia na temat popularności poszczególnych mediów oraz struktury wydatków na reklamę, przedst ... więcej »
29.04.2008 10:59
O

Geodeta - kwiecień 2008

GEODETA to największy polski miesięcznik geoinformacyjny prezentujący tematykę GIS, GPS, geodezji, kartografii, teledetekcji, fotogrametrii itp. Co miesiąc przedstawia: najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, nowości techniczne i technologiczne, problemy polskiego katastru i rynku geoinformatycznego, najnowsze oprogramowanie i przepisy, wywiady z interesującymi ludźmi. Magazyn istnieje od 1995 r. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f5 1 ... więcej »
"Służby Utrzymania Ruchu" to specjalistyczny dwumiesięcznik o charakterze informacyjnym, przeznaczony dla kadr kierowniczych i dyrektorów odpowiedzialnych za inwestycje, gospodarkę remontową, procesy produkcji, utrzymanie ruchu, a także obsługę techniczną infrastruktury zakładów produkcyjnych. Celem pisma jest ukazywanie złożoności problemów utrzymania ruchu w aspekcie optymalizacji i ergonomii działania organizacji, jaką jest przedsiębiorstwo pr ... więcej »
29.04.2008 10:58
O

Świat Radio - kwiecień 2008

"Świat Radio" jest miesięcznikiem adresowanym do wszystkich użytkowników eteru, czyli profesjonalistów związanych z radiokomunikacją i telekomunikacją oraz amatorów (radiosłuchaczy, krótkofalowców, CB-stów...). Podstawowym działem ŚR są TESTY, gdzie co miesiąc są zamieszczane testy sprzętu radiowego, takiego jak transceivery, radiotelefony, telefony komórkowe, anteny, przyrządy pomiarowe... przeznaczone zarówno do pracy profesjonalnej, jak i na p ... więcej »
Miesięcznik "Automatyka, Podzespoły, Aplikacje - to magazyn specjalistyczny dla wszystkich automatyków. W APA omawiane są zagadnienia z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania oraz pomiarów. Co miesiąc znajdą w nim Państwo opisy nowych podzespołów i technologii oraz redakcyjne artykuły techniczne dotyczące aplikacji systemów automatyki. Co miesiąc publikujemy obszerny raport techniczno-rynkowy, który pozwala w łatwy sposób zorientować się w tym, c ... więcej »
29.04.2008 10:57
O

CIO Magazyn Dyrektorów IT 4/08

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest jedynym miesięcznikiem w Polsce, który pisząc o problematyce IT koncentruje się na jej aspektach biznesowych. To profesjonalne pismo adresowane do członków zarządu odpowiedzialnych za strategię informatyczną, dyrektorów działów IT zarządzających obszarem informatyki nie tylko w firmach ale i w administracji państwowej. CIO pokazuje najlepsze doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołem IT oraz z dziedziny zastosowania tech ... więcej »
CEO Magazyn Kadry Zarządzającej to jedyny na polskim rynku tytuł precyzyjnie adresowany do najbardziej wymagającej grupy menedżerów - do top managementu największych firm w Polsce - prezesów, członków zarządu, dyrektorów zarządzających. Na łamach CEO czytelnicy znajdą: wiedzę o nowych trendach w zarządzaniu, wypowiedzi ekspertów z Polski i zza granicy, studia przypadków, komentarze makroekonomiczne. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f6 100 ... więcej »
Ogłoszenia 601 do 620 z 698
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)