Razem 255 399 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
"Media i Marketing Polska" jest jedynym tygodnikiem w branży marketingowo-reklamowo-mediowej w Polsce. Stanowi obszerne źródło informacji; publikuje przede wszystkim aktualności w formie przeglądu wydarzeń z ostatniego tygodnia. Ponadto: analizy kolejnych segmentów rynku, opisy poszczególnych branż, informacje o środowiskowych wydarzeniach, a także zestawienia na temat popularności poszczególnych mediów oraz struktury wydatków na reklamę, przedst ... więcej »
29.04.2008 10:59
O

Geodeta - kwiecień 2008

GEODETA to największy polski miesięcznik geoinformacyjny prezentujący tematykę GIS, GPS, geodezji, kartografii, teledetekcji, fotogrametrii itp. Co miesiąc przedstawia: najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, nowości techniczne i technologiczne, problemy polskiego katastru i rynku geoinformatycznego, najnowsze oprogramowanie i przepisy, wywiady z interesującymi ludźmi. Magazyn istnieje od 1995 r. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f5 1 ... więcej »
"Służby Utrzymania Ruchu" to specjalistyczny dwumiesięcznik o charakterze informacyjnym, przeznaczony dla kadr kierowniczych i dyrektorów odpowiedzialnych za inwestycje, gospodarkę remontową, procesy produkcji, utrzymanie ruchu, a także obsługę techniczną infrastruktury zakładów produkcyjnych. Celem pisma jest ukazywanie złożoności problemów utrzymania ruchu w aspekcie optymalizacji i ergonomii działania organizacji, jaką jest przedsiębiorstwo pr ... więcej »
29.04.2008 10:58
O

Świat Radio - kwiecień 2008

"Świat Radio" jest miesięcznikiem adresowanym do wszystkich użytkowników eteru, czyli profesjonalistów związanych z radiokomunikacją i telekomunikacją oraz amatorów (radiosłuchaczy, krótkofalowców, CB-stów...). Podstawowym działem ŚR są TESTY, gdzie co miesiąc są zamieszczane testy sprzętu radiowego, takiego jak transceivery, radiotelefony, telefony komórkowe, anteny, przyrządy pomiarowe... przeznaczone zarówno do pracy profesjonalnej, jak i na p ... więcej »
Miesięcznik "Automatyka, Podzespoły, Aplikacje - to magazyn specjalistyczny dla wszystkich automatyków. W APA omawiane są zagadnienia z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania oraz pomiarów. Co miesiąc znajdą w nim Państwo opisy nowych podzespołów i technologii oraz redakcyjne artykuły techniczne dotyczące aplikacji systemów automatyki. Co miesiąc publikujemy obszerny raport techniczno-rynkowy, który pozwala w łatwy sposób zorientować się w tym, c ... więcej »
29.04.2008 10:57
O

CIO Magazyn Dyrektorów IT 4/08

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest jedynym miesięcznikiem w Polsce, który pisząc o problematyce IT koncentruje się na jej aspektach biznesowych. To profesjonalne pismo adresowane do członków zarządu odpowiedzialnych za strategię informatyczną, dyrektorów działów IT zarządzających obszarem informatyki nie tylko w firmach ale i w administracji państwowej. CIO pokazuje najlepsze doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołem IT oraz z dziedziny zastosowania tech ... więcej »
CEO Magazyn Kadry Zarządzającej to jedyny na polskim rynku tytuł precyzyjnie adresowany do najbardziej wymagającej grupy menedżerów - do top managementu największych firm w Polsce - prezesów, członków zarządu, dyrektorów zarządzających. Na łamach CEO czytelnicy znajdą: wiedzę o nowych trendach w zarządzaniu, wypowiedzi ekspertów z Polski i zza granicy, studia przypadków, komentarze makroekonomiczne. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f6 100 ... więcej »
Twój Weekend Najdłużej ukazujący się męski magazyn wkracza w świat magazynów elektronicznych. Opis: Szybkie samochody, nowoczesne gadżety, najlepsze dowcipy, krzyżówka z nagrodą a przede wszystkim wspaniałe dziewczyny. Plus najlepsze seks-sztuczki, które naprawdę działają! 48 stron męskiej rozrywki w najlepszym e-wydaniu. Download: http://tiny.pl/pz9w Odloty Znajdziecie tu mnóstwo sprawdzonych, prawdziwych kontaktów towarzyskich ze zdjęciem ... więcej »
29.04.2008 10:53
O

Nanowszy numer "Wprost"

Przekonaj się jak wygodna jest dziś lektura tygodnika "Wprost". Wersja elektroniczna "Wprost" to gwarancja szybkiego dostępu do rzetelnych informacji ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury. Dodatkowo z każdym e-wydaniem "Wprost" otrzymasz e- wydanie magazynu "WiK Wprost i Kultura", który w wersji drukowanej ukazuje się w Warszawie i okolicach i jest zestawieniem najciekawszych wydarzeń kulturalnych tygodn ... więcej »
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ W KIOSKACH ULUBIONYCH GAZET , CZASOPISM , KSIĄŻEK I PRZEPŁACAĆ! WEJDŹ NA STRONĘ : http://cyfrapress.nexto.pl BESTSELLEROWE PUBLIKACJE W FORMIE CYFROWEJ , PROSTO NA TWÓJ KOMPUTER! ZAPRASZAM NA ZAKUPY!
REKLAMA
REKLAMA
''manager magazin'' jest miesięcznikiem, który na bieżąco śledzi trendy w gospodarce, na swoich łamach poświęca dużo miejsca opisując strategie przedsiębiorstw, prezentuje wiele przydatnych dla menedżerów informacji przy podejmowaniu decyzji, propaguje nowoczesny styl zarządzania oraz przedstawia nowatorskie pomysły podnoszenia efektywności działania firm. dokladne dane o produkcie: http://tiny.pl/l87t
Miesięcznik "Automatyka, Podzespoły, Aplikacje" to magazyn specjalistyczny dla wszystkich automatyków. W APA omawiane są zagadnienia z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania oraz pomiarów. Co miesiąc znajdą w nim Państwo opisy nowych podzespołów i technologii oraz redakcyjne artykuły techniczne dotyczące aplikacji systemów automatyki. Co miesiąc publikujemy obszerny raport techniczno-rynkowy, który pozwala w łatwy sposób zorientować się w ty ... więcej »
29.04.2008 10:51
O

Puls Biznesu nr 72 (2008-04-11)

Puls Biznesu to jedyny dziennik w Polsce poświęcony wyłącznie tematyce gospodarczej. Informuje o bieżących wydarzeniach z punktu widzenia polskich przedsiębiorców, pomagając menadżerom i właścicielom firm w codziennym prowadzeniu biznesu. Prognozuje i analizuje, w jaki sposób wydarzenia z dziś wpłyną na świat biznesu jutro, a wszystko w zwięzłej i przejrzystej formie. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/4b7t 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapra ... więcej »
29.04.2008 10:50
O

Wprost 16/2008

Jeden z najpopularniejszych tygodników opinii w Polsce, postrzegany jako najbardziej prestiżowy magazyn na polskim rynku prasowym. Według Instytutu Monitorowania Mediów, „Wprost” jest zdecydowanym liderem wśród najbardziej opiniotwórczych tygodników. Dziennikarze i publicyści pisma, często o odmiennych poglądach, nie boją się formułować odważnych, ale i przewrotnych opinii. Redaktorem naczelnym "Wprost" od 1.02.07 jest Stanisł ... więcej »
Czesc, mam do sprzedania super katalog AUTO Świat + PLYTA z nagraniami do twojego samochodu. Wiecej info na pen@poczta.onet.eu
29.04.2008 10:49
O

Machina - kwiecień 2008

"Machina" to magazyn rozrywkowy poświęcony opisywaniu popkultury tzn. masowych zjawisk z dziedziny muzyki, filmu, internetu, lifestyle'u. Ten nowatorski graficznie i merytorycznie miesięcznik zawiera dobre fotografie i inteligentne teksty, które tworzą w całości bardzo oryginalny i nieporównywalny do innych na rynku tytuł. "Machina" wydawana była w latach 1996-2002. W czasie swego funkcjonowania uzyskała bezprecedensową pozycję na ... więcej »
29.04.2008 10:48
O

Geodeta - wydanie darmowe

GEODETA to największy polski miesięcznik geoinformacyjny prezentujący tematykę GIS, GPS, geodezji, kartografii, teledetekcji, fotogrametrii itp. Co miesiąc przedstawia: najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, nowości techniczne i technologiczne, problemy polskiego katastru i rynku geoinformatycznego, najnowsze oprogramowanie i przepisy, wywiady z interesującymi ludźmi. Magazyn istnieje od 1995 r. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/l3pz 1 ... więcej »
Magazyn "Gitarzysta" to miesięcznik dla miłośników gitary. Przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i zawodowców. Prezentuje materiały z zakresu szeroko pojętej tematyki gitarowej od strony teoretycznej i praktycznej. W każdym numerze znajdują się wywiady z mistrzami gitary, testy sprzętu, warsztaty, transkrypcje utworów z różnych gatunków muzycznych, porady lutnika, Rynek i Giełda oraz wiele inych równie ciekawych działów. Dokładne dane o p ... więcej »
"Elektronika dla wszystkich" to miesięcznik dla elektroników we wszystkich stopniach zaawansowania. Prezentuje szereg artykułów technicznych opisujących w sposób przejrzysty najciekawsze i najważniejsze tematy współczesnej elektroniki. Pismo utrzymuje ścisły kontakt z czytelnikami za pośrednictwem takich rubryk jak: "Skrzynka porad", "Forum czytelników", "Jak to działa?", "Szkoła Konstruktorów", "Poczt ... więcej »
"Magazyn INTERNET" to miesięcznik poświęcony w całości globalnej sieci komputerowej. Prezentuje aktualności internetowe, praktyczne porady związane z sieciami komputerowymi, kursy dla webmasterów, najnowsze technologie dla użytkowników indywidualnych oraz firm. Magazyn pomaga optymalnie wykorzystywać możliwości internetu. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/pz9j 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innych książek, czasopism i prasy: http://e-boks.pl
Ogłoszenia 541 do 560 z 625
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)