Razem 300 375 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
28.11.2008 14:57
O

Film - kwiecień 2008

FILM - najstarszy w Polsce magazyn filmowy (ukazuje się od 1946 roku). Początkowo wydawany jako dwutygodnik, aktualnie jako miesięcznik. W badaniach focusowych, przeprowadzonych przez agencję Target Group czytelnicy magazynu określili go jako "najbardziej prestiżowy i wiarygodny magazyn o filmie w Polsce". Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/21gb 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pobierania innych książek, czasopism i prasy: http://ebooki24.pl
28.11.2008 14:57
O

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe, to znana i lubiana powieść podróżniczo-przygodowa Daniela Defoe. Książka opowiada o losach osiemnastoletniego Robinsona Crusoe, który w wyniku katastrofy okrętu na Morzu Karaibskim trafia na bezludną wyspę. Wspaniała opowieść dla dzieci i młodzieży. Czyta Michał Białecki. Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do t ... więcej »
28.11.2008 14:56
O

Gazeta Wyborcza 277

Przeczytaj na ekranie komputera pełne wydanie Gazety Wyborczej wraz z dodatkami tematycznymi w wygodnej elektronicznej formie. Elektroniczna wersja Gazety Wyborczej jest identyczna z wydaniem papierowym. Składa się z wydania ogólnopolskiego, dodatku lokalnego oraz dodatków tematycznych. Ściągnij i zapoznaj się z publikacją (kliknij w poniższy link): http://tnij.org/gazeta_wyborcza277 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI PROMOCJA: Wyraź swoją opinię o t ... więcej »
Meble Plus to magazyn adresowany do branży meblarskiej. Właścicieli, menadżerów, kadry zarządzającej i kierowników dużych i średnich firm działających na rynku meblowym. Właścicieli oraz kady zarządzającej salonów meblowych. Biznesowy charakter magazynu oraz treści redakcyjne obejmują w dużej mierze analizy i raporty ekonomiczne sektora meblowego. Magazyn twoży również formu wymiany doświadczeń oraz prezentacji osiągnięć uczestników rynku, promuje ciekawe ... więcej »
Pierwszy poradnik psychologiczny w Polsce Sens to pierwszy ilustrowany magazyn psychologiczny w Polsce. Obejmuje zakresem tematycznym zagadnienia bliskie i ważne dla czytelnika, porady ekspertów i specjalistów na temat relacji i emocji w codziennym życiu oraz pomoże w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej. Magazyn SENS zakresem tematycznym obejmuje: - zagadnienia bliskie i ważne dla czytelnika, - wiedzę, dzięki której łatwiej się żyje, ... więcej »
28.11.2008 14:55
O

Gazeta Prawna numer 232 eprasa

GAZETA PRAWNA to wiarygodne źródło niezbędnych informacji gospodarczych i prawnych. Codziennie przekazujemy aktualne informacje biznesowe wraz z komentarzami ekspertów. Piszemy o biznesie, podatkach, pracy i prawie gospodarczym, wyczerpująco omawiając aktualne tematy. Dostarczamy kompletnych informacji gospodarczych nie pozostawiając żadnego zagadnienia bez objaśnienia szczegółów oraz przejrzystych interpretacji. Pomagamy poruszać się w przepisach dotycząc ... więcej »
"manager magazin" jest miesięcznikiem, który na bieżąco śledzi trendy w gospodarce, na swoich łamach poświęca dużo miejsca opisując strategie przedsiębiorstw, prezentuje wiele przydatnych dla menedżerów informacji przy podejmowaniu decyzji, propaguje nowoczesny styl zarządzania oraz przedstawia nowatorskie pomysły podnoszenia efektywności działania firm. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/213w 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszam ... więcej »
28.11.2008 14:54
O

Kulturystyka i Fitness 4/2008

KiF to profesjonalny magazyn sportowy promujący uprawianie ćwiczeń siłowych i fitness zarówno w wydaniu wyczynowym jak i rekreacyjnym. Powiemy Ci jak kształtować sylwetkę, budować mięśnie, spalać tkankę tłuszczową. Znajdziesz tutaj sprawdzone zestawy ćwiczeń siłowych dla mężczyzn i dla kobiet, o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Poznasz tajniki optymalnego odżywiania. Dowiesz się, jakie odżywki i suplementy pomagają w utrzymywanie dobrej formy fizy ... więcej »
28.11.2008 14:53
O

Voyage - kwiecień 2008

Voyage to ekskluzywny magazyn o podróżach dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych, którzy dużo podróżują i szukają w nim inspiracji do kolejnych wypraw, jak i marzycieli, którzy jedynie dzięki niemu zwiedzają świat. Specjalnie dla pisma dziennikarze i fotograficy przywożą ekscytujące reportaże i zdjęcia najwyższej jakości artystycznej .Voyage to najpiękniejsze miejsca świata, wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady. Voyage to styl życia. Dokładn ... więcej »
JUDASZ ROMAN R. 3. Minęło 2000 ziemskich lat i jestem po raz drugi na Ziemi, sądzę żywych i umarłych duchowo. Przyszli w obecnych czasach na Ziemię wszyscy, którzy byli ze mną w Jerozolimie, w Izraelu. Wielu, aby odczynić swoje błędy, inni, aby służyć Panu w procesie budowy Królestwa Bożego na Ziemi. Wszyscy do mnie przybyli, bezpośrednio przede mną stanęli i mnie Syna Bożego poznali, dostali ode mnie świadectwo Prawdy, gdyż ja jestem największym objaw ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
28.11.2008 14:52
Cena: 25 Zł.
O

BOŻYSZCZE. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BOŻYSZCZE 444. Przesadziliście ludzkie twory, na ziemi posadziliście sobie na tronie swój rozum, a za nim przez wieki krył się jego pan i władca Lucyfer. I choć on już nie istnieje, to dalej wy rozumowcy hołdujecie jego zasadom. Oparliście się na niewłaściwych zasadach tych fałszywych i nadal je czcicie niczym bożka, cielca złotego, więc nie można wam pozwolić tak dłużej trwać w fałszu i zakłamaniu. Trzeba zniszczyć to co fałszywe i co służy złu, bo dobr ... więcej »
28.11.2008 14:51
Cena: 21 Zł.
O

Wyjątkowa książka

Autor książki "Efekt motyla", Kamil Cebulski, w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej... Dlaczego miałoby się to nie udać Tobie? * Jak zmienić swój ograniczający punkt widzenia, tak, aby dostrzegać nadarzające się okazje i wykorzystywać je w celu kreaowania własnej, szczęśliwej przyszłości? * Jak wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas? Jak pokonać swojego wewnętrznego wroga i przezwyc ... więcej »
28.11.2008 14:51
O

Polscy olimpijczycy ebook

Dwutomowe dzieło, zawierające blisko 2500 biogramów wszystkich polskich zawodników, którzy pojawili się na arenach olimpijskich od Igrzysk w Paryżu (1924) do Igrzysk w Salt Lake City (2002). Materiał faktograficzny, gromadzony przez wiele lat na podstawie informacji archiwalnych, licznych ankiet i wywiadów, pozwala na zweryfikowanie i uniknięcie wielu nieścisłości występujących w dotychczas publikowanych opracowaniach. Biogramy zawierają wiele fascynuj ... więcej »
"Elektronika dla wszystkich" to miesięcznik dla elektroników we wszystkich stopniach zaawansowania. Prezentuje szereg artykułów technicznych opisujących w sposób przejrzysty najciekawsze i najważniejsze tematy współczesnej elektroniki. Pismo utrzymuje ścisły kontakt z czytelnikami za pośrednictwem takich rubryk jak: "Skrzynka porad", "Forum czytelników”, "Jak to działa?", "Szkoła Konstruktorów", " ... więcej »
25.11.2008 19:27
O

Manager Magazin [0zł]

"manager magazin" jest miesięcznikiem dla wyższej kadry menedżerskiej, dla ludzi kierujących dużymi i średnimi firmami oraz osób zainteresowanych światem biznesu. Na bieżąco śledzi trendy w gospodarce, opisuje strategie przedsiębiorstw, prezentuje wiele ciekawych i przydatnych dla menedżerów informacji, propaguje nowoczesny styl zarządzania oraz przedstawia nowatorskie pomysły podnoszenia efektywności działania firm. Dokładne dane o produkcie: ... więcej »
25.11.2008 19:26
O

Korepetycje z sukcesu

Korepetycje z sukcesu, to ciekawa książka, która odpowiada na pytania, nurtujące każdego, kogo interesuje temat samorealizacji. Iwona Majewska Opiełka zajmuje się takimi tematami, jak: skuteczne działanie, planowanie własnego szczęścia i realizacja marzeń. Autorka w bardzo przystępny sposób przekazuje cenną wiedzę, motywuje do podjęcia prostych, ale oszałamiająco skutecznych działań. Dzięki temu książka staje się drogowskazem dla młodych, rozpoczynający ... więcej »
25.11.2008 19:26
O

Harlequin "Na widoku"

Ariana i Max spędzili niezapomnianą, pełną namiętności noc. Wzajemna siła przyciągania sprawiła, że nie mogli na tym poprzestać. Podarowali sobie kilka następnych gorących nocy. Ku konsternacji obojga, okazało się, że ich intymne burzliwe przeżycia nie pozostaną tajemnicą. Ktoś wrogo nastawiony chciał im zaszkodzić. Zarówno Ariana, jak i Max mają ambitne plany zawodowe i nie chcą skandalu. Ściągnij i zapoznaj się z publikacją: http://tiny.pl/2fs5 10 ... więcej »
Sprzedam książkę Instrukcja obsługa i naprawa Fiat Tipo i Tępra.Książka używana w bardzo dobrym stanie, przed decyzją zakupu proszę o kontakt tel 692008293.
Oferujemy do sprzedaży: "Jan Paweł II. Autobiografia pisana sercem" *Osobisty dziennik papieża, który ukształtował historię minionego wieku Autor: JP II (red.) Saverio Gaeta Wyd. Antoni Oprawa: miękka Ilość stron: 310 Dostępność: 2 egz. Wszystkie egzemplarze są nowe - ewentualnie mogą nosić oznaki stania na półce w Naszej Księgarni. W celu finalizacji zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Serdecznie z ... więcej »
25.11.2008 19:23
Cena: 27 Zł.
O

JP II. Pokolenie czy mozaik wartości? ZYSK I S-ka

Oferujemy do sprzedaży: "JP II. Pokolenie czy mozaika wartości? Autorzy: (red.) P. Ruszkowski, J. Bieliński, A. Figiel Wyd. ZYSK i S-ka Oprawa: miękka Ilość stron: 333 Dostępność: 1 egz. Wszystkie egzemplarze są nowe - ewentualnie mogą nosić oznaki stania na półce w Naszej Księgarni. W celu finalizacji zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Serdecznie zapraszamy do zakupu! Na życzenie klienta wystawiamy fakt ... więcej »
Ogłoszenia 521 do 540 z 727
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)