Razem 255 437 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
16.12.2008 13:15
Cena: 9 Zł.
O

AGATHA CHRISTIE - WSZYSTKIE TYTULY

KSIAZKI NOWE CENA WYSYłKI UZALEżNIONA OD ILOSCI ZAMOWIONYCH KSIAZEK OD 5 DO 15 Zł
16.12.2008 13:14
Cena: 35 Zł.
O

PLATON - PANSTWO

CENA Z WYSYLKA Oprawa: twarda Ilość stron: 620 Wydawnictwo: Antyk
CENA Z WYSYLKA WSZYSTKIE ODCINKI KULTOWEGO KOMIKSU KAPITAN żBIK W FORMACIE PDF
16.12.2008 13:11
Cena: 65 Zł.
O

Geografia - encyklopedia szkolna WSiP

cena rynkowa 130 zl cena wysylki 6,50 ksiazka NOWA Encyklopedia zawiera ok. 2500 haseł. w układzie alfabetycznym. Porządkuje hasła z zakresu geografii fizycznej (np. geomorfologii, klimatologii, hydrologii, geografii gleb, geoekologii, biogeografii), geografii społeczno-ekonomicznej (np. geografii społecznej, gospodarczej, geografii ludności i osadnictwa, przemysłu, rolnictwa, transportu, usług, geografii politycznej), geografii regionalnej oraz k ... więcej »
16.12.2008 13:11
Cena: 65 Zł.
O

Encyklopedia szkolna historia WSiP

cena wysylki 6,50 cena rynkowa 130 zl ksiazka NOWA Nowe wydanie encyklopedii historii znacznie różni się od wcześniejszego. Podstawowym założeniem przy jej tworzeniu było uzupełnienie treści o okres 1945-89. Przyjęto rok 1989 jako cezurę czasową ze względu na doniosłość wydarzeń w historii Polski i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, które doprowadziły do upadku reżimów komunistycznych. Natomiast hasła przeglądowe (np. ordery i odznaczenia, ... więcej »
CENA WYSYLKI 6,50 CENA RYNKOWA 70 ZL Małe ogrody rozwiązują problemy ograniczonych środków do hodowania ulubionych roślin i dają możliwość zrealizowania twórczych pomysłów. Książka ta uczy, jak zaplanować i stworzyć mały ogród naszych marzeń, aby wyglądał zgodnie z życzeniami, był łatwy do prowadzenia, przyjazny dla środowiska i cieszący oko przez cały rok. ksiazka nowa
16.12.2008 13:10
Cena: 65 Zł.
O

Biologia - encyklopedia szkolna WSiP

cena wysylki 6,50 cena rynkowa encyklopedii 130 zl NOWA Encyklopedia zawiera ok. 2500 haseł ułożonych alfabetycznie, w których przedstawiono:? wiadomości o budowie i funkcji organizmów oraz procesach w nich zachodzących;? hipotezy dotyczące powstania życia na Ziemi, podstawy ewolucji i antropogenezy;? zależności istniejące w przyrodzie oraz określenie miejsca zajmowanego w niej przez człowieka;? ocenę stanu środowiska naturalnego i zagrożeń wynika ... więcej »
16.12.2008 13:09
Cena: 70 Zł.
O

KRONIKA MEDYCYNY

CENA Z WYSYLKA
* Doskonal znajomość niemieckiego! Czytając książki wzbogacasz swoje słownictwo! * Ucz Dzieci obcych języków za pomocą bajek, które pobudzą ich wyobraznię i ułatwią zapamiętanie słówek/ wyrażeń. Dostępne bajki: o Świętach zestawy bajek encyklopedie dla młodzieży książeczki dla POCZĄTKUJĄCYCH! http://www. allegro. pl/show_user_auctions.php?uid=9861281 oraz http://allegro. pl/show_user_auctions.php?uid=5079443
Słoń i przyjaciele to kolejna pozycja z serii - Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki. Tym razem są to bajki o zwierzątkach. Liczne dialogi, podkłady muzyczne oraz pełne ciepła teksty pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że słuchanie staje się znakomitą rozrywką. Bajki napisane prozą urozmaicone są licznymi i zabawnymi wierszykami. Nagranie obejmuje 8 bajek, każda opisuje przygody innego zwierzątka. Słuchanie bajek jest wspaniałym pomysłem na wspó ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
16.12.2008 12:53
Cena: 7 Zł.
O

Matura pisemna- język polski- Dorota Stopka

Wydawnictwo Greg, 356 s.Telefon: 696508325 GG: gg:8378909 , raaf1@wp.pl
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? Szerzą jakieś nauki, które prowadzą ludzkiego ducha do zatracenia, a nie do raju duchowego. Powołują się co niektóre osoby na kulturę Majów! To naród, który zawiódł i upadł. Jeżeli ... więcej »
JAMROZOWA POLANA 21. Ludzkie twory jadą na ziemskie ferie do różnych ośrodków wczasowych w Polsce i zagranicą. Myślą, że odpoczną, nabiorą sił do dalszego egzystowania w codziennym życiu, a przyjeżdżają bardziej zmęczeni, niezadowoleni. Jedno co osiągnęli, to uszczuplili swoje konta, a co niektórzy się jeszcze zadłużyli! Na tych wczasach nic nie przeżyli i też dla swojego ducha nic nie zrobili. Jeżeli już pojechali na wypoczynek, to powinni przebywać ... więcej »
16.12.2008 12:50
O

Domeny internetowe

W jaki sposób skutecznie zarabiać na domenach internetowych? Bardzo często w gazetach czyta się o kolejnych rekordowych transakcjach związanych z kupnem oraz sprzedażą domen internetowych. Rekordzistą ciągle jest sex.com, który został sprzedany kilka lat temu za przeszło 14 milionów dolarów! Wyobrażasz to sobie? Jedna transakcja, która pozwala Ci osiągnąć finansową niezależność i cieszyć się wysokim standardem życia. Oczywiście druga aż tak dobra oka ... więcej »
16.12.2008 12:49
O

Giełda

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione "po ludzku" Po co Ci więcej pieniędzy? Myślę, że świetnie znasz odpowiedź na to pytanie. Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu - podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania. Nie myśl na razie o tym, il ... więcej »
Magazyn Historyczny "Mówią wieki" to najstarsze pismo poświęcone popularyzacji historii. Istniejemy od 1958 roku, a na naszych łamach pisali i piszą najlepsi polscy historycy. W Radzie Redakcyjnej zasiadają m.in.: prof. Ewa Wipszycka-Bravo, prof. Andrzej Chwalba, prof. Henryk Samsonowicz, prof. Andrzej Paczkowski. W przystępnej formie i bogato ilustrowanej szacie graficznej przybliżamy tajemnice przeszłości i sylwetki wielkich postaci historyczny ... więcej »
Jest to nadzwyczaj interesująca opowieść o poznawaniu wiosennego świata przyrody. Ujęto ją w dziewięciu krótkich rozdziałach, które tworzą spójną całość. Przekaz słowny nowatorski, przy tym bardzo lekki. Treść wzbogacają i uzupełniają ilustracje rzeczywistego świata przyrody, a także rysunki uosobionych istot bajkowych. Z każdej strony publikacji bije przyjazny i ciepły klimat oraz radosny nastrój. Śmiało można powiedzieć, że jest to książka, która bawi i ... więcej »
Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe g ... więcej »
16.12.2008 12:47
O

Mała księżniczka - bajka MP3

Mała księżniczka, to powieść napisana w 1888 przez Frances Hodgson Burnett. Opowiada o losach małej Sary Crewe, córki angielskiego oficera w Indiach, która po śmierci matki zostaje umieszczona na pensji w Londynie. Po śmierci ojca, bohaterka z księżniczki zmienia się w pomywaczkę, wyzyskiwaną bezlitośnie przez właścicielkę pensji. Jak zachowa się mała Sara, gdy jej los nagle się odwróci? Czyta Roman Felczyński. Ściągnij i zapoznaj się z publikacją (klik ... więcej »
Celem tej książki jest przedstawienie wszystkich podstawowych zagadnień z dziedziny marketingu, a tym samym zainspirowanie do ich stosowania w praktyce. Prezentując kolejne zagadnienia, autorzy starali się odnieść je do otaczającej nas rzeczywistości, często posługując się przykładami przedsiębiorstw polskich bądź zagranicznych. Ściągnij i zapoznaj się z publikacją (kliknij w poniższy link): http://tnij.org/marketing_pdf 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI ... więcej »
Ogłoszenia 341 do 360 z 625
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)