Razem 317 345 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
1. Wybór kategorii
2. Wypełnienie danych
3. Dodanie ogłoszenia
Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza?
Jeśli będziesz potrzebować podpowiedzi do niektórych kolumn, kliknij na niebieską, okrągłą ikonę po prawej stronie, pokaże się wtedy tekst pomocniczy do odpowiedniej części formularza. Powtórne kliknięcie na podaną ikonę, spowoduje ukrycie podpowiedzi. Do dyspozycji jest także Kompletna podpowiedź do strony.
Czy chcesz się najpierw bezpłatnie zarejestrować?
Do rejestracji potrzebujesz tylko ważnej skrzynki e-mail. Do głównych wygód bycia zarejestrowanym, należy możliwość dodawania do ogłoszeń podwójnych fotografii, odnawianie i edytowanie ogłoszeń, uczestnictwo w konkursach z interesującymi nagrodami, a także inne przydatne opcje. Także w nowych ogłoszeniach, nie będziesz musiał znowu wypełniać danych kontaktowych. Aby bezpłatnie się zarejestrować kliknij tutaj.
Podstawowe dane ogłoszenia (obowiązkowe)
Oferuję Szukam
60
5000
Dane kontaktowe (obowiązkowe)
35
50
Dane kontaktowe (nieobowiązkowe)
9
Sprecyzowane dane do ogłoszenia (nieobowiązkowe)
10
200
Dodanie zdjęcia (nieobowiązkowe)
NOWOść ! Dodanie widea (nieobowiązkowe)
Nasz system przyjmuje pliki wideo typu MPG, AVI, MOV, 3GP oraz MP4 o maksymalnej wielkości 100 MB.
Prosimy pamiętać o tym, że przeniesienie widea na serwer oraz jego zmiana może potrwać nawet do kilku minut, po wysłaniu formularza prosimy o cierpliwość i nie zamykać strony.
NOWOść ! Wyróżnienie ogłoszenia (nieobowiązkowe)
  • Topowanie ogłoszenia polega na przesunięciu Twojego ogłoszenia w górę w spisie i wyszukiwaniu, także większa liczba użytkowników ma okazję zobaczyć właśnie Twoje ogłoszenie, a co za tym idzie lepiej i szybciej sprzedasz swoje produkty.
  • Ogłoszenie można topować kilka razy - pierwsze topowanie posunie go o 7 dni do przodu, drugie o 6 dni, trzecie o 5 dni itd. Siódme, ósme i każde kolejne topowanie pusunie Twoje ogłoszenie o 1 dzień.
  • Usługa ta jest płatna, cena wynosi 3 PLN z VAT. Płatność za pomocą SMS (po zapisaniu ogłoszenia). Usługę świadczy Agmo cz, s.r.o.
Akceptacja regulaminu strony
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)