Razem 317 357 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

W tym ogłoszeniu mamy do zaproponowania nasz asortyment jakim jest kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie w cenie od 250 PLN za tonę w ciemnej tonacji kolorystycznej bez kosztów transportu .

Stawki za dostawę oscylują od ceny 180 do 230 PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2021 roku.

Aktualne terminy i stawki ustalamy na okres składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny asortyment z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień ogrodowy , kamień murowy i kamień dekoracyjny jest najczęściej używanym asortymentem materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na kilka możliwości. Ten materiał budowlany wykonuje się ze skał takich jak polski naturalny piaskowiec polski . Surowiec ten wydobywa się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Wielorakie możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w dekorowaniu ścian elewacji zewnętrznych oraz budownictwie hydrotechnicznym oraz jako kamień ogrodowy na skarpy stawu .

Kopalnia kamienia znajduje się w miejscowości Grabowie

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.06.2021 08:20
Cena: 250 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 762104
Rubryka ogłoszenia: Kryminały
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 1Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 2Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 3Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 4Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 5Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 6Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 7Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 8Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 9Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 10Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 11Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 12Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 13Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 14Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 15Kamień do budowy murków skalnych w ogrodzie kopalnia kamieni - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: ppu.kamieniarstwo.pawlik@interia.pl
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com/piaskowiec.html
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kryminały
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)