Razem 314 973 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

NAJNOWSZA KSIĄŻKA NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO ( wespół z historykiem dr Ewą Kurek najlepszym specjalistą w zakresie badania stosunków polsko-żydowskich i majorem ABW Tomaszem Budzyńskim ) AUTORA m.in. " Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego " , książki która być może miała decydujący wpływ na wynik wyborów prezydenckich w 2015 roku i porażkę w nich urzędującego wtedy prezydenta.

POZNAJ PRAWDĘ O NIEMIECKIEJ ZBRODNI NA ŻYDACH W JEDWABNEM Z 10 lipca 1941 roku PRZYPISYWANEJ OD 20 LAT POLAKOM I ROZPROPAGOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE GŁÓWNIE PRZEZ ŻYDÓW I PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST JAKO RZEKOMY PRZEJAW NIEMAL WRODZONEGO , WYSSANEGO Z MLEKIEM MATKI POLSKIEGO ANTYSEMITYZMU I RZEKOMEGO MASOWEGO WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ , KTÓRA TO ZBRODNIA A WŁAŚCIWIE ZBUDOWANE NA NIEJ ORDYNARNE KŁAMSTWO I NARZUCONA NARODOWI POLSKIEMU PEDAGOGIKA WSTYDU STAŁA SIĘ KAMIENIEM MILOWYM I WEKTOREM W PROCESIE UCZYNIENIA Z POLAKÓW WSPÓŁSPRAWCÓW ZAGŁADY OKOŁO 6 MILIONÓW ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ OBOK JAKICHŚ NIEZIDENTYFIKOWANYCH BLIŻEJ NAZISTÓW ( bo już nawet nie Niemców i Austriaków, którzy wykupili swoje winy płacąc przez lata miliardy dolarów Izraelowi, który przecież w czasie wojny nie istniał i Przedsiębiorstwu Holocaust ) A KTÓREGO TO PROCESU PRZEDOSTATNIM ETAPEM JEST BEZPRAWNE I NIEUZASADNIONE ŻĄDANIE OD POLSKI PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST NA PODSTAWIE USTAWY 447 JUST UCHWALONEJ W USA W 2018 ROKU ROSZCZEŃ FINANSOWYCH NA WIELOMILIARDOWE SUMY DOLARÓW ZA tzw. mienie bezdziedziczne PO OBYWATELACH POLSKICH ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZAMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW i AUSTRIAKÓW Z III RZESZY NIEMIECKIEJ PRZY POMOCY NIESTETY CZĘŚCI ŻYDÓW, KTÓRZY WYKONALI ZA OKUPANTÓW NIEMIECKICH WIĘKSZOŚĆ tzw. BRUDNEJ ROBOTY W PROCESIE ZAGŁADY SWOJEGO NARODU ( Judenrat , Żydowska Służba Porządkowa , Sonderkommando ).

PRZEDOSTATNIM ETAPEM BO OSTATNIM ETAPEM BĘDZIE SPEŁNIENIE TYCH ROSZCZEŃ PRZEZ " polskie " WŁADZE CO OZNACZAĆ BĘDZIE PRZYZNANIE SIĘ DO WSPÓŁUDZIAŁU W HOLOCAUŚCIE I ZAPOCZĄTKUJE NOWĄ OKUPACJĘ POLSKI ( tym razem żydowską ).

Książka znakomicie demaskuje kłamstwa i manipulacje żydowskiego oszusta i krętacza Jana Tomasza Grossa zawarte w jego paszkwilu “ Sąsiedzi “ który stał się 20 lat temu zaczynkiem kampanii oszczerstw wobec Polski na całym świecie a napisanej aby zarobić dużo pieniędzy i zyskać sławę jako “ demaskator “ rzekomego strasznego polskiego antysemityzmu i masowego udziału Polaków w Holocauście co niestety mu się udało.

Książka pokazuje również haniebną i parszywą rolę podczas ekshumacji w 2001 roku w Jedwabnem naczelnego rabina Polski Michaela Schudricha.

To przez tą żydowską kreaturę i kanalię i wywieranie brutalnego nacisku na nasze pożal się Boże " władze państwowe " i ekipę badaczy przerwano ekshumację ( i do dziś jej nie wznowiono ) gdy prawda o tym , że jest to niemiecka zbrodnia zaczęła już wychodzić na światło dzienne. No ale nie byłoby to po drodze z żydowskim planem najpierw zakłamania historii i wrobienia Narodu Polskiego w współsprawstwo Holocaustu a potem obrabowania go z ogromnego majątku w ramach bezprawnych roszczeń żądanych przez organizacje żydowskie z Przedsiębiorstwa Holocaust.

KSIĄŻKA DO NABYCIA W KSIĘGARNIACH I W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ AUTORA DO KTÓREJ WEJŚCIE ZNAJDUJE SIĘ PO PRZEZ LINK PONIŻEJ OKŁADKI KSIĄŻKI W Bezpośrednie dane kontaktowe

-> Web: ( kliknąć link który tam jest aby wejść do księgarni )

PRAWDA CZYNI WOLNYM - האמת משחררת.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.07.2020 23:56
Cena: 20 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 737519
Rubryka ogłoszenia: Encyklopedie, publikacje fachowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
POWRÓT DO JEDWABNEGO - poznaj prawdę o niemieckiej zbrodni - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Księgarnia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Encyklopedie, publikacje fachowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Encyklopedie, publikacje fachowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)