Razem 300 375 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
29.04.2008 11:02
O

Audio - kwiecień 2008

"Audio" to najważniejszy polski miesięcznik dedykowany audiofilom i melomanom. Na łamach "Audio" znajdziesz: testy urządzeń Hi-Fi (zawierające zarówno próby odsłuchowe, jak i pomiary), prezentacje firm, aktualności, recenzje płyt, dział poświęcony sprzętowi audio w samochodzie, przegląd rynku z podstawowymi informacjami o ponad 6 tys. urządzeń Hi-Fi dostępnych w Polsce, listę adresów dystrybutorów oraz wiele stron ogłoszeń audiofilów i ... więcej »
Miesięcznik "Budujemy Dom" ma charakter poradnikowo - informacyjno - serwisowy. Istnieje od 1998 roku. Misją miesięcznika "Budujemy Dom" jest obsługa informacyjna służąca wzajemnej komunikacji trzech podmiotów: ludzi budujących własny dom (inwestorów indywidualnych), wykonawców budujących domy jednorodzinne, producentów i dystrybutorów. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/lthc 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapraszamy do pob ... więcej »
29.04.2008 11:01
O

Kurier finansowy 2/2008

Najnowsze na polskim rynku wydawniczym pismo o finansach osobistych Polaków, które jako dwumiesięcznik skierowane będzie do osób chcących pomnażać swoje oszczędności. Wysoki poziom merytoryczny i przystępny język pismo zawdzięcza profesjonalnemu zespołowi redakcyjnemu związanemu w sposób bezpośredni z sektorem bankowo-finansowym oraz ze znanymi tytułami prasowymi. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46fc 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zaprasza ... więcej »
29.04.2008 11:00
O

Auto Firmowe 4/2008

Jeśli prowadzisz firmę i posiadasz samochód - ten magazyn jest dla Ciebie. Teraz możesz pobrać bezpłatną wersję Magazynu Auto Firmowe. Jeśli spodoba Ci się nasz magazyn, będziesz mógł otrzymywac go przez pół roku za darmo. Wystarczy wypełnić ankietę tutaj. Opis: "Auto Firmowe" to magazyn dla przedsiębiorców chcących w racjonalny i oszczędny sposób zarządzać kosztami związanymi z samochodami w firmie. Miesięcznik porusza aspekty związane z ... więcej »
"Media i Marketing Polska" jest jedynym tygodnikiem w branży marketingowo-reklamowo-mediowej w Polsce. Stanowi obszerne źródło informacji; publikuje przede wszystkim aktualności w formie przeglądu wydarzeń z ostatniego tygodnia. Ponadto: analizy kolejnych segmentów rynku, opisy poszczególnych branż, informacje o środowiskowych wydarzeniach, a także zestawienia na temat popularności poszczególnych mediów oraz struktury wydatków na reklamę, przedst ... więcej »
29.04.2008 10:59
O

Geodeta - kwiecień 2008

GEODETA to największy polski miesięcznik geoinformacyjny prezentujący tematykę GIS, GPS, geodezji, kartografii, teledetekcji, fotogrametrii itp. Co miesiąc przedstawia: najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, nowości techniczne i technologiczne, problemy polskiego katastru i rynku geoinformatycznego, najnowsze oprogramowanie i przepisy, wywiady z interesującymi ludźmi. Magazyn istnieje od 1995 r. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f5 1 ... więcej »
"Służby Utrzymania Ruchu" to specjalistyczny dwumiesięcznik o charakterze informacyjnym, przeznaczony dla kadr kierowniczych i dyrektorów odpowiedzialnych za inwestycje, gospodarkę remontową, procesy produkcji, utrzymanie ruchu, a także obsługę techniczną infrastruktury zakładów produkcyjnych. Celem pisma jest ukazywanie złożoności problemów utrzymania ruchu w aspekcie optymalizacji i ergonomii działania organizacji, jaką jest przedsiębiorstwo pr ... więcej »
29.04.2008 10:58
O

Świat Radio - kwiecień 2008

"Świat Radio" jest miesięcznikiem adresowanym do wszystkich użytkowników eteru, czyli profesjonalistów związanych z radiokomunikacją i telekomunikacją oraz amatorów (radiosłuchaczy, krótkofalowców, CB-stów...). Podstawowym działem ŚR są TESTY, gdzie co miesiąc są zamieszczane testy sprzętu radiowego, takiego jak transceivery, radiotelefony, telefony komórkowe, anteny, przyrządy pomiarowe... przeznaczone zarówno do pracy profesjonalnej, jak i na p ... więcej »
Miesięcznik "Automatyka, Podzespoły, Aplikacje - to magazyn specjalistyczny dla wszystkich automatyków. W APA omawiane są zagadnienia z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania oraz pomiarów. Co miesiąc znajdą w nim Państwo opisy nowych podzespołów i technologii oraz redakcyjne artykuły techniczne dotyczące aplikacji systemów automatyki. Co miesiąc publikujemy obszerny raport techniczno-rynkowy, który pozwala w łatwy sposób zorientować się w tym, c ... więcej »
29.04.2008 10:57
O

CIO Magazyn Dyrektorów IT 4/08

CIO Magazyn Dyrektorów IT jest jedynym miesięcznikiem w Polsce, który pisząc o problematyce IT koncentruje się na jej aspektach biznesowych. To profesjonalne pismo adresowane do członków zarządu odpowiedzialnych za strategię informatyczną, dyrektorów działów IT zarządzających obszarem informatyki nie tylko w firmach ale i w administracji państwowej. CIO pokazuje najlepsze doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołem IT oraz z dziedziny zastosowania tech ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
CEO Magazyn Kadry Zarządzającej to jedyny na polskim rynku tytuł precyzyjnie adresowany do najbardziej wymagającej grupy menedżerów - do top managementu największych firm w Polsce - prezesów, członków zarządu, dyrektorów zarządzających. Na łamach CEO czytelnicy znajdą: wiedzę o nowych trendach w zarządzaniu, wypowiedzi ekspertów z Polski i zza granicy, studia przypadków, komentarze makroekonomiczne. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/46f6 100 ... więcej »
Twój Weekend Najdłużej ukazujący się męski magazyn wkracza w świat magazynów elektronicznych. Opis: Szybkie samochody, nowoczesne gadżety, najlepsze dowcipy, krzyżówka z nagrodą a przede wszystkim wspaniałe dziewczyny. Plus najlepsze seks-sztuczki, które naprawdę działają! 48 stron męskiej rozrywki w najlepszym e-wydaniu. Download: http://tiny.pl/pz9w Odloty Znajdziecie tu mnóstwo sprawdzonych, prawdziwych kontaktów towarzyskich ze zdjęciem ... więcej »
29.04.2008 10:53
O

Nanowszy numer "Wprost"

Przekonaj się jak wygodna jest dziś lektura tygodnika "Wprost". Wersja elektroniczna "Wprost" to gwarancja szybkiego dostępu do rzetelnych informacji ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury. Dodatkowo z każdym e-wydaniem "Wprost" otrzymasz e- wydanie magazynu "WiK Wprost i Kultura", który w wersji drukowanej ukazuje się w Warszawie i okolicach i jest zestawieniem najciekawszych wydarzeń kulturalnych tygodn ... więcej »
JUŻ NIE MUSISZ SZUKAĆ W KIOSKACH ULUBIONYCH GAZET , CZASOPISM , KSIĄŻEK I PRZEPŁACAĆ! WEJDŹ NA STRONĘ : http://cyfrapress.nexto.pl BESTSELLEROWE PUBLIKACJE W FORMIE CYFROWEJ , PROSTO NA TWÓJ KOMPUTER! ZAPRASZAM NA ZAKUPY!
''manager magazin'' jest miesięcznikiem, który na bieżąco śledzi trendy w gospodarce, na swoich łamach poświęca dużo miejsca opisując strategie przedsiębiorstw, prezentuje wiele przydatnych dla menedżerów informacji przy podejmowaniu decyzji, propaguje nowoczesny styl zarządzania oraz przedstawia nowatorskie pomysły podnoszenia efektywności działania firm. dokladne dane o produkcie: http://tiny.pl/l87t
Miesięcznik "Automatyka, Podzespoły, Aplikacje" to magazyn specjalistyczny dla wszystkich automatyków. W APA omawiane są zagadnienia z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania oraz pomiarów. Co miesiąc znajdą w nim Państwo opisy nowych podzespołów i technologii oraz redakcyjne artykuły techniczne dotyczące aplikacji systemów automatyki. Co miesiąc publikujemy obszerny raport techniczno-rynkowy, który pozwala w łatwy sposób zorientować się w ty ... więcej »
29.04.2008 10:51
O

Puls Biznesu nr 72 (2008-04-11)

Puls Biznesu to jedyny dziennik w Polsce poświęcony wyłącznie tematyce gospodarczej. Informuje o bieżących wydarzeniach z punktu widzenia polskich przedsiębiorców, pomagając menadżerom i właścicielom firm w codziennym prowadzeniu biznesu. Prognozuje i analizuje, w jaki sposób wydarzenia z dziś wpłyną na świat biznesu jutro, a wszystko w zwięzłej i przejrzystej formie. Dokładne dane o produkcie: http://tiny.pl/4b7t 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Zapra ... więcej »
29.04.2008 10:50
O

Wprost 16/2008

Jeden z najpopularniejszych tygodników opinii w Polsce, postrzegany jako najbardziej prestiżowy magazyn na polskim rynku prasowym. Według Instytutu Monitorowania Mediów, „Wprost” jest zdecydowanym liderem wśród najbardziej opiniotwórczych tygodników. Dziennikarze i publicyści pisma, często o odmiennych poglądach, nie boją się formułować odważnych, ale i przewrotnych opinii. Redaktorem naczelnym "Wprost" od 1.02.07 jest Stanisł ... więcej »
Czesc, mam do sprzedania super katalog AUTO Świat + PLYTA z nagraniami do twojego samochodu. Wiecej info na pen@poczta.onet.eu
29.04.2008 10:49
O

Machina - kwiecień 2008

"Machina" to magazyn rozrywkowy poświęcony opisywaniu popkultury tzn. masowych zjawisk z dziedziny muzyki, filmu, internetu, lifestyle'u. Ten nowatorski graficznie i merytorycznie miesięcznik zawiera dobre fotografie i inteligentne teksty, które tworzą w całości bardzo oryginalny i nieporównywalny do innych na rynku tytuł. "Machina" wydawana była w latach 1996-2002. W czasie swego funkcjonowania uzyskała bezprecedensową pozycję na ... więcej »
Ogłoszenia 101 do 120 z 186
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)