Razem 263 718 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
27.02.2016 17:01

Prowincja idzie na wybory. Nieszczęście, Panie Pułkowniku. Kaczkoduk przejmuje ster – to cały tytuł powieści.

Książka, niewątpliwie wciąga. Po pewnym czasie, nie można się od niej oderwać. Człowiek zaczyna się śmiać.

Śmiech jest zdrowy i uzasadniony w każdej sytuacji.

Prymitywny, początkowo tekst zaczyna przemawiać. Używam tego słowa „prymitywny”, bo samo pisanie o seksie uznawane być może, za taki przejaw. Książka opowiada o wszystkim, co dotyczy sprawowania władzy. Treść jest dobra i jako autor starałem się nie powtarzać już czegoś, co można gdzieś przeczytać.

Uwaga, bo książka jest nasycona opisami pornograficznymi: od seksu klasycznego, przez ostry aż po BSDM. /Wyjaśnijmy. W tekście użyto celowo skrótu BSDM, fanatycy używają BDSM. Dlaczego? Powód prosty, wywaliliśmy słowo sadyzm. Nasz Skrót BSDM oznacza dominację, dyscyplinę, uległość i masochizm. Tradycyjny skrót dominację, uległość, sadyzm i masochizm. Sadyzm nam nie pasował, stąd zmiana nurtu./

Nie sprzedajemy kota w worku, choć kot Ali Baba i Prezes Jarosław Kaczkoduk, to nasi bohaterowie. Możecie się zapoznać z obszernymi fragmentami.

Książka jest niepowtarzalna. Nigdy przedtem czegoś takiego nie napisano, możecie poszukać w sieci.

Jest to już druga, nieco obszerniejsza część sagi Prowincja. Pierwsza "Prowincja pełna wiochy", wyszła w 2015 roku. Była o wiele krótsza, ale równie zabawna. Pokazywała początki państwa i jego rozwój, aż do chwili, gdy Bolek dogadał się z Lolkiem i spotkał się wraz z resztą u Magdalenki.

Wątki, kulisy, akcja, opisy. Wszystko nie jest proste, ale łatwo się czyta. Treść wciąga i niekiedy wzrusza. To nie jest prymitywne czytadło, ale książka z głębią i przekazem. Tłumaczy to, czym jest system i jak działa. Spotkacie się także z naszymi bohaterami na ulicach Brukseli, gdzie rządzący dobijają targów i zabawiają się w najlepsze.

Poznajcie ich życie od kuchni. I bawcie się tym, co każdego dnia może męczyć. Politycy to normalni ludzie, często głupi i bezmyślni. Dobrze grają i są perfidni, poprzez swoje układy. W większości to całkiem śmieszne postacie. Nie myślmy, że ktoś nam coś da i pomoże. Myślmy, że to my mamy siłę, śmiejąc się z tego, co nas otacza. Książka ukazuje pewne prawidłowości rządzące Europą i światem, mówi w tym jak jest.

Może warto, lekko przez groteskę spojrzeć na codzienność. Tak jest w moim fikcyjnym świecie, który stworzyłem specjalnie dla Was, na 286 stronach dzieła, z którego jestem ogromnie zadowolony, jako Autor rekomenduje. Jestem na 100% pewny tego co napisałem, dlatego tak obszernie udostępniłem fragmenty dzieła, abyście zobaczyli że jest warte Waszej uwagi.

Dwa wieczory i książka zapewni Wam niezłą rozrywkę, z lekkim posmakiem erotyzmu, zasmakowaniem spisku, spojrzeniem na rytuały, po które sięgają rządzący dla zachowania władzy oraz dużą dawkę humoru. A wszystko przy starej, dobrej whisky oraz cygarze. Mój bohater zażywa tych dwóch substancji namiętnie. Dubieniecki, bo o nim mowa. On i jego kasa oraz władza z całym systemem powiązań. Wszystko w zasięgu ręki.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.02.2016 17:01
Cena: 35 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 454434
Rubryka ogłoszenia: Beletrystyka, literatura rozrywkowa
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Prowincja idzie na wybory - Zdjęcie nr 1Prowincja idzie na wybory - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marcin Łupkowski
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48732577440
Web: stosunek-seksualny.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marcin Łupkowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Beletrystyka, literatura rozrywkowa
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)